بزرگترین مجموعه خصوصی سوارکاری سرپوشیده

آهنگ زندگی , یک زندگی هیجان‌انگیز و آزاد با سوارکاری !

در زندگی، همیشه یک مسیر داریم که ما را به سوی آزادی و هیجان می‌برد. اسب ها به ما این فرصت را می‌دهند که بر سر زندگی، با سرعتی آهنین، حرکت کنیم و هر لحظه را با احساسات عمیقی تجربه کنیم.
سوار بر اسب، شما خود را در یک داستان مهیج از روزمرگی و همگرایی با حیات محیطی می‌بینید. هر ضربه از دست اسب، یک آهنگ زندگی جدید را برای شما آغاز می‌کند. هیچ چیز نمی‌تواند حال و هوای وحشی این ملاقات را با طبیعت رقابت کند.

اسب ها، شاهزاده‌های شجاع زمین، با شجاعت و قدرت، شما را به مسیرهای ناشناخته زندگی هدایت می‌کنند. هر تاکت از دست اسب، یک قهرمانی جدید در دل شما به وجود می‌آورد. بیایید در سوارکاری، هر برخورد با باد و هر گامی که در طبیعت می‌گذاریم، تلاش خود را برای آزادی و اتحاد با جهان، احساس کنیم.
اجازه دهید هر تپش قلب، نغمه‌های آهنگ زندگیتان باشد. با اعتماد به نفس به اسب ها خود سوار شوید و در سفری به یادماندنی از زندگی بپردازید.

سوار بر امواج اسب، سفری به دنیای احساسات!

در دنیایی که هر دم بر روی سه پایه قوی امید و اعتماد به نفس ما سوار شده است، اسبان با افتخار و زیبایی، ما را به دنیایی از سرعت، ارتفاعات و احساسات می‌برند.
هر ضربه از اسبان، یک قدم نزدیکتر به آزادی و احساس بی‌نهایت است. در زمانی که شما در سفری به دنیای ارتفاعاتی از احساسات هستید، اسبان، پارتنرهایی همواره آماده به یک سفر تازه هستند.
هیچ چیز بهتر از لحظه‌هایی نیست که در صحنه باز، با اسب محبوبتان، احساس آزادی و هماهنگی می‌کنید. اسبان، همراه وفادار شما در مسیرهای زندگی و هر گامی که برداشت می‌کنید، مثل باد بالا می‌پرند و شما را به ارتفاعات نیرومندی و اعتماد به نفس می‌برند.
پس به افتخار سوارکاری اسب بپرسید و احساس کنید چگونه هر نفسی از هوای آزاد، شما را به دنیایی از جریان و سرعت می‌برد. اسبان، مراکز قدرت و زیبایی در دنیای سوارکاری هستند. آماده باشید برای یک سفر احساساتی و بی‌نهایت با اسبان خود!

به باشگاه مشتریان ما بپیوندید و شروع کنید! زندگی سالم امروز است.به آینده , آینده فکر کن...

امروز ثبت نام کنید! زمان آرامش نزدیک است...

۵۰ اسب / ۳ زمین تمرین / ۷۸۵۰ رضایت مشتری

قیمت

۱ ورودی
۵۰۰ هزار تومان
۱ ماه
۱۰  میلیون تومان
۱ سال
۱۰۰  میلیون تومان
تخفیف دانشجویی
-۱۰%

 

موقعیت مکانی
کارمند
سرویس
خدمات اضافی
تاریخ و زمان
اطلاعات تکراری
اطلاعات
Cart
تایید
۰
ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
شماره تأیید شما:
ADD TO iCAL CALENDAR

Asbo Tabiat Portal
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart